Benim için çok heyecan verici bir proje olan Taksim Sütiş projesinde beraber çalışma imkanımız oldu. Bu tarihi mekanın 90'lı senelerde yapılmış olan revizyonunda gene Astaş ile çalışılmıs olması tercih sebebimizdi. Firmanın Hizmet kalitesi, ekiplerinin ve tüm kadrosunun çok disiplinli olması.

Berrin UlutaşMimar Taksim Sütiş

Hayır olmaz boş ver sonra yakışmaz kelimelerini duymadığımız çözüm ortağımız sizlerle beraber çalışmaktan çok mutluyuz hep böyle kalın.

Hülya ÖzcanBerk Mimarlık

YURT DIŞI VE YURT İÇİ İŞLERİMİZİ BİZ MAT MİMARLIK DEKORASYON LTD ŞTİ OLARAK 25 YILDIR ASTAS İLE ÇALIŞMAKTAYIZ. ASTAS PROJELERİMİZİN UYGULANMASINDA ÖLÇÜLÜ VE SABIRLI TEMİZ İŞÇİLİKLİ BİTİŞLERİ İLE BİZİM BAŞARIMIZIN YANINDA OLMUŞTUR. TEŞEKKÜRLER ASTAS.

Mukaddes AktezerMimar Mat Mimarlık Dekorasyon Ltd. Şti.

Beraber çalışmaktan onur duyduğum, yarattığım mekanların hayal ettiğimden daha güzel görünmesini sağlayan ,her işim de büyük emekleri olan ,firma sahiplerinin dostluğunu ,çalışanların saygısını hep derinden hissettiğim ,teknik bilgi ve becerilerine güvendiğim ve tavsiye etmekten her zaman mutluluk duyacağım firmadır ASTAS ALÇI.

Zeynep Hatice AkgünMimar / İç Mimar Art Yapı Merkezi

Misa mimarlık olarak , bir çok projemizde sizden destek almaktayız. Projelerimizin en önemli bölümlerinden olan tavan duvar çalışmalarımızı, hayal ettiğimizden daha güzel uygulamanız,uygulama esnasında göstermiş olduğun sorunsuz uyum, işin zamanında teslim edilmesi ve en önemli yaptığınız her işin arkasında durmanız açıkcası sizi rakipsiz kılıyor. Sizlerden ve ekibinizden çok memnunuz :) Teşekkürler.

Ayşe AkyüzMimar Misa Mimarlık

Beraber çalıştığımız 29 sene, iki nesil boyunca tüm işlerimizin uygulamalarında kalite ve iyi niyetli çalışmalarından çok memnunuz.

Gürsel ÖztürkEga Mimarlık

İşini aşkla yapan insanlara her zaman sempatim olmuştur. Tanıdığım insanları da her türlü ön yargıdan uzak bu gözle değerlendiririm. Kaplan ailesi ve kurucusu oldukları "Astas" benim böyle kategorize ettiğim sınıftan. Ayrıca ciddiyet, kimliğine duyulan güven, ekibine aşıladığı ruh ve her şeyin ötesinde ülkemizde örneği pek az bulunan devamlılık... Şimdilerde ne sağlam bir aile olduğunu da mutlulukla görüyorum ki harika evlatlar ve şirketimizin çalışmakla gurur duyduğu meslektaşlarımız yetiştirmiş...

Dârâ KırmızıtoprakMimar