ASTAS Alçı Dekorasyon 

1958 yılında Süleyman Kaplan ve Mevlüt Kaplan tarafından faaliyete başlayan ASTAS günümüzde İsmail Kaplan ve Fahri Kaplan yönetiminde dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

ASTAS, Uzun yıllar edindiği tecrübe ve yenilikci anlayışıyla Türkiye’de sektörünün gelişimine daima öncülük etmiştir. Modern zamanın tüm imkânlarını kullanarak, her işini bir sanat eseri titizliğiyle yapması hasebiyle devlet, sanat ve iş dünyasının seçkin isimlerinin ilk tercihi ASTAS olmuştur. 

Asya ve Avrupa’da sayısız projelere imza atan ASTAS, sektörüne taşıdığı kendine has çizgisi ile Türkiye’nin marka değerine de değer katmaktadır.

Kalitede lider olmak…

ASTAS, bin yıllık Anadolu kültüründe, göçün, bereketin, hüznün, bilgeliğin, aşkın, sevginin ve devletin nakşedildiği Anadolu motiflerini çalışmalarında titizlikle kullanmaktadır.

Tüm projelerini kendi işi gibi yapan, her biri kendi dalında profesyonel 350 kişilik dev ekibiyle markasını büyütmektedir. ASTAS Atölyelerinde özgün motifler üreterek müşterilerine geniş seçme imkânı sunar. ASTAS kendi özgün tasarımlarına müşteri isteklerini de ekleyerek ortaya mükemmel bir uyum ile birbirinden güzel projelere imza atıyor.

Sahip olduğu tecrübe ve dünya çapında referansları, ASTAS’a işinin daha iyisini yapmak için güçlü bir motivasyon sağlıyor.

Gelişiminde sınırları kaldıran ‘Hedefimiz Memnuniyetinizdir’ anlayışı ASTAS’ı sektöründe vazgeçilmez kılıyor.