ASTAS Alçı DekorasyonSüleyman Kaplan ve Mevlüt Kaplan kuruculuğunda olan, günümüzde ise İsmail Kaplan ve Fahri Kaplan önderliğinde Astas, 1958 yılından günümüze sadece Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesinde, sektöründe lider olma misyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimize en kaliteliyi, en hızlı şekilde sunmak ve onların memnuniyetini sağlamak ise her zaman temel amacımız olmuştur.

Temel amacımız olan müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak için kendi modellerimizi tasarlıyor, müşterilerimize hızlı çözümler sunuyor, kaliteden taviz vermiyor ve işimizi yaparken iyiyi değil en iyiyi hedefliyoruz. İş sanat dünyasının önde gelen isimlerinin ve devlet büyüklerinin tercihi olmak ve bunun yanı sıra hem ülkemizde hem de dünyada sayısız prestijli projede Astas Alçı olarak imzamızın yer alması bizim için en büyük ödüldür.

Geçmişten Günümüze...

Kültürümüzü ve geleneksel motiflerimizi koruyarak, müşterilerimize bu geleneksel motifleri günümüzün modern projelerinde kullanma şansı veriyoruz. Bunun yanı sıra Astas Alçı olarak kendi bünyemizde tasarladığımız ve kendi fabrikalarımızda ürettiğimiz sayısız model ile de müşterilerimize özgün seçimler yapma ve kendilerini özel hissetme imkanı tanıyoruz.

Ayrıca 350 kişilik profesyonel kadromuz ile bugüne kadar tamamladığımız binlerce projede, her zaman kendimizi rakip görerek, hep daha iyisini yapmak için çalıştık. Çalıştığımız müşterilerimiz Türkiye haricinde Azerbaycan, Katar, Dubai, Bahreyn, Cezayir, Irak, Özbekistan, Türkmenistan, Gürcistan, Romanya, Tacikistan, Rusya ve Nijerya’da yer almaktadır. Bu müşterilerimize asma tavandan alçı sıvaya, dekoratif tavan uygulamalarından kartonpiyere uzanan geniş bir yelpazede hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Girişimci ve İlerici...

Tüm bu tecrübemiz ve dünya çapında referanslarımız bize daha iyisini yapmak için güçlü bir motivasyon sağlıyor. Bizler de üretim hızımız, yenilikçi modellerimiz ve her geçen gün artan marka bilinirliğimiz ile pazar payımızı istikrarlı olarak büyütmeyi hedefliyoruz.

Hedefimize ulaşmamız için ihtiyacımız olan motivasyon, işçimizden mimarımıza, yönetim ekibimizden saha ekibimize kadar tüm arkadaşlarımızda bulunmaktadır. Sektöründe dünya lideri olmayı hedefleyen bizlerin yanında olan tüm çalışanlarımıza, bize müşterilerimize ve sosyal paydaşlarımıza Astas Alçı olarak teşekkür ediyoruz.Astas Alçı Dekorasyon INSTAGRAM
Astas Alçı Dekorasyon PINTEREST