Alçı ve Alçı Özellikleri
Diğer Haber Başlıkları
Kartonpiyer... 28 Ekim 2015
 
Asma Tavan Görselleri 22 Mayıs 2015
 
Kartonpiyer Görselleri 22 Mayıs 2015
 
Kartonpiyer ve Sade Çıtalar 18 Şubat 2015
 
Kartonpiyer 12 Eylül 2014
 
Kartonpiyer ve Asma tavan Çözü... 01 Eylül 2014
 
Kartonpiyerde Maksimum Kalite 01 Eylül 2014
 
Geniş Kartonpiyer Modelleri 01 Eylül 2014
 
Kartonpiyer Ürünleri 29 Ağustos 2014
 
Kartonpiyerde Profosyonel Çözü... 29 Ağustos 2014
 
Alçıpan Asmatavan ile Yapılan... 25 Ağustos 2014
 
Depreme Dayanaklı Binalar İçin... 25 Ağustos 2014
 
Alçıpan Asmatavan 25 Ağustos 2014
 
   
Diğer Haberler
 

Alçı ve Alçı Özellikleri

Alçı varlığı ve kullanımı açısından tarihte çok eski dönemlerden beri kullanılmaktadır.

 

Alçı ve alçı bazlı yapı malzemelerinin teknik ve fiziksel özellikleri, bu maddeleri diğer maddelerden ayırır ve benzersiz kılar.

 

Alçı, toksik madde veya lif barındırmamaktadır.

 

İnsan teni ile aynı pH derecesine sahiptir.

 

Kokusuz ,elektriği nötr ve işlenmesi sırasında çevreye dost bir malzemedir.

 

Alçı, canlı bir varlık gibi nefes alan bir malzemedir.Nefesiyle mekandaki fazla nemi bünyesinde barındırır ve ortamdaki nem azaldığında ise tekrar geri verir.  

 

Alçının önemli özelliklerinden birisi de ateşe dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle normal ve yüksek yangın taleplerine cevap verir.

 

Alçı diğer yalıtım malzemeleri ile karşılaştırıldığında yüksek değerlerde ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahiptir.Bu özelliğiyle de ses ve ısı yalıtımı taleplerini karşılar.

 

 

 
16 Mayıs 2013
Paylaş:
 
 
 
 
 
Follow @AstasAlci

kartonpiyer

Kartonpiyer Modelleri

Kartonpiyer istanbul

Kartonpiyer Kalıpları

Alçı Kartonpiyer
Kartonpiyer fiyatı

Kartonpiyer Alçı dekorasyon işlerinde kullanılan genelde sert mukavva ile desteklenmiş alçı modelleridir. Kartonpiyer alçıpan ile desteklenerek hızlı bir şeklide uygulanabilir. Alçı kalıplar ile imal edilen kartonpiyer, farklı modeller ile mekana özel çözümler üretmeyi sağlayabilir. Kartonpiyer modelleri kalıp sektörünün gelişmesi ile hızlı bir model yelpazesine kavuşmuştur. Alçıpan uygulanan mekan sayısının artması ve alçıpanın kullanım yerlerinin artması neticesinde mekanlarda kartonpiyer kullanımı artmıştır. Aynı zamanda ucuz maliyeti ve kişiye özel çözümleri sayesinde alçıpan ve kartonpiyer ayrılmaz bir ikili oluşturmuştur.

ASTAS Kartonpiyer modelleri konusunda kendini geliştirimiş ve İstanbul Kartonpiyer Modelleri seçeneklerinde 10.000 üzerinden özel üretilmiş model ile kartonpiyer konusunda müşterilerine bekleneni vermeyi başarmıştır.

Farklı mekanlar için gizli ışık aydınlatmalı alçıpan asma tavan uygulamaları kartonpiyer ile desteklenerek çok hoş bir görüntü elde edilebilmektedir. Astas alçı dekorasyon olarak bizler müşterilerimize farklı kalıp ve desenleri birleştirerek mekana ve kişiye özel kartonpiyer modelleri üretiyoruz. Bu üretimimizi istanbul beykozda bulunan tesisimizde proje bazlı çalışmalarda yapıyoruz. Ürettiğimiz kişiye yada projeye özel kartonpiyer modellerini alçıpan ile uyguluyor ve mekanlara ferah bir görüntü katıyoruz.

Yine farklı uygulamalarımızı galeri bölümümüzden görebilirsiniz. Pek çok farklı türde mekana farklı kartonpiyer uygulamalarımızı yurt içi ve yurt dışı alışveriş merkezleri, konutlar, iş merkezleri gibi alternatif mekanlarda farklı uygulamalar ile bugüne kadar hizmet verdik. Eğer mimari yeteneğe sahipseniz ve kendi tasarımınızı yapmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Tasarımını yaptığınız kartonpiyerleri sizler için üretebilir ve montajını sağlayabiliriz. Dilerseniz tasarımınıza yardımcı olabilir, mevcut motiflerimiz ile süsleyebiliriz.

Şirket merkezimizin bulunduğu istanbul, kartonpiyer ve alçı işleri için hareketli bir piyasaya sahiptir. Farklı mekanlarda yaptığımız kartonpiyer uygulamaları ve kartonpiyer fiyatları için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Danışmanlık hizmeti olarak yaptığınız çizimlerinizi ve projelendirmeyi ücretsiz olarak sunmaktayız. Sizde kartonpiyer projelerinizi tarafımıza ileterek uzman arkadaşlarımızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Size özel kartonpiyer motifleri ile projenizde hizmet verebiliriz. Aynı zamanda istanbul kartonpiyer fiyatları konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Projelerimizi uzman ekibimiz kısa bir süre içersinde teklife çevirebilir ve kabul etmeniz durumunda hemen kartonpiyer uygulamaları yapmaya başlayabiliriz.

Kartonpiyer ve Astas ayrılmaz bir bütündür.