Azerbaycan / Jumeirah Bilgah Otel
Azerbaycan / Jumeirah Bilgah Otel
Paylaş:
 
 
   
 
 
ASTAS Foto Galerisi
Azerbaycan / Jumeirah Bilgah Otel
Azerbaycan / Jumeirah Bilgah Otel
 
Azerbaycan / Haydar Aliyev Kültür Merkezi
Azerbaycan / Haydar Aliyev Kültür Merkezi
 
Marmara Oteli Beyazıt
Marmara Oteli Beyazıt
 
Sürmegöz Villası
Sürmegöz Villası
 
Urfa Restaurant & Cafe
Urfa Restaurant & Cafe 2
 
Cem Cem
Cem Cem 2
 
Yalı / Yeniköy
Yalı / Yeniköy 2
 
Hadımköy Lale Konutları
Hadımköy Lale Konutları 2
 
 
Follow @AstasAlci

kartonpiyer

Kartonpiyer Modelleri

Kartonpiyer istanbul

Kartonpiyer Kalıpları

Alçı Kartonpiyer
Kartonpiyer fiyatı

Kartonpiyer Alçı dekorasyon işlerinde kullanılan genelde sert mukavva ile desteklenmiş alçı modelleridir. Kartonpiyer alçıpan ile desteklenerek hızlı bir şeklide uygulanabilir. Alçı kalıplar ile imal edilen kartonpiyer, farklı modeller ile mekana özel çözümler üretmeyi sağlayabilir. Kartonpiyer modelleri kalıp sektörünün gelişmesi ile hızlı bir model yelpazesine kavuşmuştur. Alçıpan uygulanan mekan sayısının artması ve alçıpanın kullanım yerlerinin artması neticesinde mekanlarda kartonpiyer kullanımı artmıştır. Aynı zamanda ucuz maliyeti ve kişiye özel çözümleri sayesinde alçıpan ve kartonpiyer ayrılmaz bir ikili oluşturmuştur.

ASTAS Kartonpiyer modelleri konusunda kendini geliştirimiş ve İstanbul Kartonpiyer Modelleri seçeneklerinde 10.000 üzerinden özel üretilmiş model ile kartonpiyer konusunda müşterilerine bekleneni vermeyi başarmıştır.

Farklı mekanlar için gizli ışık aydınlatmalı alçıpan asma tavan uygulamaları kartonpiyer ile desteklenerek çok hoş bir görüntü elde edilebilmektedir. Astas alçı dekorasyon olarak bizler müşterilerimize farklı kalıp ve desenleri birleştirerek mekana ve kişiye özel kartonpiyer modelleri üretiyoruz. Bu üretimimizi istanbul beykozda bulunan tesisimizde proje bazlı çalışmalarda yapıyoruz. Ürettiğimiz kişiye yada projeye özel kartonpiyer modellerini alçıpan ile uyguluyor ve mekanlara ferah bir görüntü katıyoruz.

Yine farklı uygulamalarımızı galeri bölümümüzden görebilirsiniz. Pek çok farklı türde mekana farklı kartonpiyer uygulamalarımızı yurt içi ve yurt dışı alışveriş merkezleri, konutlar, iş merkezleri gibi alternatif mekanlarda farklı uygulamalar ile bugüne kadar hizmet verdik. Eğer mimari yeteneğe sahipseniz ve kendi tasarımınızı yapmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz. Tasarımını yaptığınız kartonpiyerleri sizler için üretebilir ve montajını sağlayabiliriz. Dilerseniz tasarımınıza yardımcı olabilir, mevcut motiflerimiz ile süsleyebiliriz.

Şirket merkezimizin bulunduğu istanbul, kartonpiyer ve alçı işleri için hareketli bir piyasaya sahiptir. Farklı mekanlarda yaptığımız kartonpiyer uygulamaları ve kartonpiyer fiyatları için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Danışmanlık hizmeti olarak yaptığınız çizimlerinizi ve projelendirmeyi ücretsiz olarak sunmaktayız. Sizde kartonpiyer projelerinizi tarafımıza ileterek uzman arkadaşlarımızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Size özel kartonpiyer motifleri ile projenizde hizmet verebiliriz. Aynı zamanda istanbul kartonpiyer fiyatları konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Projelerimizi uzman ekibimiz kısa bir süre içersinde teklife çevirebilir ve kabul etmeniz durumunda hemen kartonpiyer uygulamaları yapmaya başlayabiliriz.

Kartonpiyer ve Astas ayrılmaz bir bütündür.