Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

  • +90 444 61 60
  • astas@astas.com.tr

Zaman Durdu Bugün

Hiç geçmese zaman, kum gibi akıp gitmese tarih film şeridi gibi, Bir ışık sarsa duygu yüklü ruhumuzu, bir an kopup gelse ve yansıtsa aydınlığını, İşte o anı görse, dokunsa ve hissetse ellerimiz, sanata dönüşse hayallerimiz.

Ve zaman bizim için durdu bugün...

ASTAS, kurulduğu 1979 yılından itibaren gerek yönetim anlayışında, gerekse uygulama alanında ilkeli hareket etmeyi her şeyin önünde görmüştür. ASTAS, alçı dekorasyonun ticari boyutu kadar sanatsal kriterlerine de değer vermiştir.

Ülkesine ve tarihe karşı sorumlu olduğunu hissederek, kendi bünyesinde AR-GE birimi tarihi motiflerin değerini bozmadan, günümüz moder mimarilerinde yorumlamayı ustaca başarmıştır. Bu nedenle ASTAS imzalı tasarımlarda klasizmi yaşayabilirsiniz. ASTAS ayrıca çağdaş çizgilerden de vazgeçmeden dünü bugün ile birlikte yaşamayı ve yaşatmayı başarmıştır.

Yıllardır bu birikimi ve kaliteyi arayıp, ASTAS'ı tercih eden tüm kişi ve kuruluşları tebrik eder, teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

Astas Model - 1
Astas Model - 2
Astas Model - 3
Astas Model - 4

Müşterilerimizin Gözünden Biz

Dârâ Kırmızıtoprak

Dârâ Kırmızıtoprak

Mimar

İşini aşkla yapan insanlara her zaman sempatim olmuştur. Tanıdığım insanları da her türlü ön yargıdan uzak bu gözle değerlendiririm. Kaplan ailesi ve kurucusu oldukları "Astas" benim böyle kategorize ettiğim sınıftan. Ayrıca ciddiyet, kimliğine duyulan güven, ekibine aşıladığı ruh ve her şeyin ötesinde ülkemizde örneği pek az bulunan devamlılık... Şimdilerde ne sağlam bir aile olduğunu da mutlulukla görüyorum ki harika evlatlar ve şirketimizin çalışmakla gurur duyduğu meslektaşlarımız yetiştirmiş...

Astas Alçı Dekorasyon Yorumları
Gürsel Öztürk

Gürsel Öztürk

Ega Mimarlık

Beraber çalıştığımız 29 sene, iki nesil boyunca tüm işlerimizin uygulamalarında kalite ve iyi niyetli çalışmalarından çok memnunuz.

Astas Alçı Dekorasyon Yorumları
Ayşe Akyüz

Ayşe Akyüz

Mimar Misa Mimarlık

Misa mimarlık olarak , bir çok projemizde sizden destek almaktayız. Projelerimizin en önemli bölümlerinden olan tavan duvar çalışmalarımızı, hayal ettiğimizden daha güzel uygulamanız,uygulama esnasında göstermiş olduğun sorunsuz uyum, işin zamanında teslim edilmesi ve en önemli yaptığınız her işin arkasında durmanız açıkcası sizi rakipsiz kılıyor. Sizlerden ve ekibinizden çok memnunuz :) Teşekkürler.

Astas Alçı Dekorasyon Yorumları
Murat Atabarut

Murat Atabarut

Mimar Tüm Projeler

• Astas alçı dekorasyon firmasıyla birlikte çalıştığımız on beş yılı askın süre içinde ,firma çalışanlarının her ferdinin işi sahiplenmesi ,titiz çalışması ve profesyonel yaklaşımları sonucunda daima güzel ve keyifli projeler hayata geçirdik. Uzun yıllardır üretim kalitesinden ödün vermeyen Astas ‘ ın , iş bilincinin ve yapıcı yaklaşımının devamına inanıyor ve gönülden temenni ediyorum.

Astas Alçı Dekorasyon Yorumları
Mukaddes Aktezer

Mukaddes Aktezer

Mimar Mat Mimarlık Dekorasyon Ltd. Şti.

YURT DIŞI VE YURT İÇİ İŞLERİMİZİ BİZ MAT MİMARLIK DEKORASYON LTD ŞTİ OLARAK 25 YILDIR ASTAS İLE ÇALIŞMAKTAYIZ. ASTAS PROJELERİMİZİN UYGULANMASINDA ÖLÇÜLÜ VE SABIRLI TEMİZ İŞÇİLİKLİ BİTİŞLERİ İLE BİZİM BAŞARIMIZIN YANINDA OLMUŞTUR. TEŞEKKÜRLER ASTAS.

Astas Alçı Dekorasyon Yorumları
Hülya Özcan

Hülya Özcan

Berk Mimarlık

Hayır olmaz boş ver sonra yakışmaz kelimelerini duymadığımız çözüm ortağımız sizlerle beraber çalışmaktan çok mutluyuz hep böyle kalın.

Astas Alçı Dekorasyon Yorumları
Berrin Ulutaş

Berrin Ulutaş

Mimar Taksim Sütiş

Benim için çok heyecan verici bir proje olan Taksim Sütiş projesinde beraber çalışma imkanımız oldu. Bu tarihi mekanın 90'lı senelerde yapılmış olan revizyonunda gene Astaş ile çalışılmıs olması tercih sebebimizdi. Firmanın Hizmet kalitesi, ekiplerinin ve tüm kadrosunun çok disiplinli olması.

Astas Alçı Dekorasyon Yorumları
Zeynep Hatice Akgün

Zeynep Hatice Akgün

Mimar / İç Mimar Art Yapı Merkezi

Beraber çalışmaktan onur duyduğum, yarattığım mekanların hayal ettiğimden daha güzel görünmesini sağlayan ,her işim de büyük emekleri olan ,firma sahiplerinin dostluğunu ,çalışanların saygısını hep derinden hissettiğim ,teknik bilgi ve becerilerine güvendiğim ve tavsiye etmekten her zaman mutluluk duyacağım firmadır ASTAS ALÇI.

Astas Alçı Dekorasyon Yorumları